Ugrás a tartalomra

Mérlegképes könyvelő

Partnercégünk 16 éve foglalkozik prémium minőségű magánklinikai ellátással, dolgozói és betegei számára a megbecsülés és kényelem egyaránt biztosított. Egy nagyobb cégcsoport tagjaként stabil szervezeti háttérrel, erős intézményi hitvallással szerepel a betegellátás élvonalán, a legmagasabb nemzetközi professzionális színvonal mellett. Ez a partnerünk keres

munkatársat XI. kerületi munkavégzéssel.

A feladatok:

  • Heti, havi és negyedéves zárás
  • Kimutatások készítése
  • Mérleg előkészítése
  • Főkönyvelővel való napi szintű kapcsolattartás
  • Bérszámfejtés ellenőrzése, integrálása, kapcsolattartás a külsős bérszámfejtőkkel
  • NAV ellenőrzésekhez szabványok ismerete

Elvárások:

  • Regisztrált, mérlegképes könyvelői képesítés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Számítógépes programok (Word, Excel) magabiztos kezelése
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Lelkesedés és elkötelezettség a munkakör/pozíció iránt
  • Nagyfokú önállóság, monotonitástűrés

Amit nyújtunk:

  • Kellemes, modern környezet
  • Stabil munkahely piacvezető szervezetnél
  • Megbízható, kiszámítható, fejlődésben lévő cégnél való munkavégzés
  • Versenyképes juttatás
  • Magas szintű egészségügyi szolgáltatások biztosítása a munkavállalóknak is

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
1 év
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 21.06.2022

Állás megosztása