Ugrás a tartalomra

Mérlegképes könyvelő

Mérlegképes könyvelőt keresünk szegedi irodánk csapatába. Cégünk 1995 óta nyújt HR szolgáltatásokat: munkaerő-közvetítést, -kölcsönzést, diákmunka-szervezést és bérszámfejtő szolgáltatást. Kirendeltségeink működnek szegedi központunkon kívül Budapesten, Kiskunhalason és Kecskeméten. Pénzügyi osztályunkon 3 fővel kellene együtt dolgozni közvetlenül. Irodánk a városközpontban, a Vitéz utcában található.

Feladatok:

  • cégcsoport teljeskörű könyvelése (szállítók, vevők, bank, pénztár, vegyes feladások);
  • kimenő számlák kiállítása;
  • tárgyi eszközök analitikus könyvelése, nyilvántartása;
  • főkönyvi kartonok folyamatos ellenőrzése;
  • statisztikai adatok elkészítése, beküldése;
  • éves beszámoló összeállítása;
  • bevallások, adatszolgáltatások elkészítése az illetékes szervek felé (havi, negyedéves, éves);
  • jelentések elkészítése a vezetőségnek.

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség;
  • könyvelésben szerzett tapasztalat;
  • mérlegképes regisztráció vagy legalább 3 év tapasztalat;
  • erkölcsi bizonyítványra való jogosultság;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • felhasználói szintű Excel ismeret;
  • jó priorizáló képesség;
  • felelősségteljes, együttműködő munkavégzés;
  • precizitás.

Előny:

  • felsőfokú végzettség;
  • nyitottság, tanulékonyság.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés;
  • kellemes munkakörnyezet;
  • fix munkaidő, nem jellemző a túlóra;
  • családias légkör.

Szeged
Csongrád
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
OKJ képesítés

Létrehozás dátuma: 11.06.2020