Ugrás a tartalomra

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Főbb feladatok:

  • Teljeskörű könyvelés SAP Business One szoftverrel
  • Vevői számlák ellenőrzése, szállítói számlák könyvelése
  • Banki, pénztári és vegyes tételek könyvelése
  • Tárgyi eszközök analitikus nyilvántartása
  • Bérfeladás
  • Havi, negyedéves, éves zárások és éves beszámolók elkészítése
  • Statisztikák, bevallások, könyvvizsgálathoz szükséges feladatok elvégzése
  • Munkatársak és a vezetők munkájának támogatása

Amit Partnerünk vár Tőled:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Mérlegképes regisztráció megszerzését követő 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Adójogszabályok naprakész ismerete
  • Jó kommunikációs képesség
  • MS Office ismeret
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Képesség önálló és csapatban való munkavégzésre

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • IT eszközökkel kapcsolatos ismeret
  • SAP Business One ismeret
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit Partnerünk kínál:

  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Stabil vállalati háttér
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (céges laptop, telefon)
  • Munkahelyi modern környezet
  • Az egészséges életmód támogatása: keddenként gyümölcsnap
  • Céges képzések: angol nyelvtanulási lehetőség
  • Céges rendezvények, jó hangulatú, összetartó csapat

Munkavégzés helye: 1023 Budapest, Lajos utca 26.

Jelentkezz önéletrajz és fizetési igény csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 22.09.2022

Állás megosztása