Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Méréstechnikus (3313)

méréstechnikus munkatársat keresünk!

Partnerünk minőségbiztosítási csapata támogatására képzett és motivált munkatársakat keresünk. Bicskei kiválóan képzett csapatukat még tovább szeretnék erősíteni és ehhez azonnali hatállyal lehet, hogy épp Önre van szükségük!

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártásban lévő termékek méret ellenőrzése, 3D mérőgépek kezelése.
  • Gyártás közben előírt vizsgálatok, műveletek elvégzésének ellenőrzése.
  • Átvételre felajánlott megmunkált termékek szemrevételezéssel történő ellenőrzése.
  • Nem megfelelő termékek kezelése.
  • Adminisztratív feladatok elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség vagy gépészeti technikum végzettség.

Előnyök:

  • Zeiss 3D mérőgépek használata.
  • Aukom minősítés.
  • Metrológus képesítés.

Amit nyújtunk:

  • 100 % magyar kézben lévő családi vállalatként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó helyi légkört biztosítanak.
  • Munkatársaik széles körű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a precíziós öntés különleges világát ismerhetik meg.
  • Mindezeken kívül előre kiszámítható javadalmazást kínálnak ebben a kiemelkedő munkakörben.
  • Lakhatást biztosítanak!

Felkeltettük érdeklődését? Várják jelentkezését! Bíznak benne, hogy találkoznak!

Karrierjob.hu
Bicske, 2060 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 24.01.2022

Állás megosztása