Ugrás a tartalomra

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk a piac egyik legnagyobb, teljes körű szolgáltatást nyújtó vállalata a védelmi szektorban, mely magában foglalja a kerekes és lánctalpas logisztikai, taktikai katonai járművek gyártását és fejlesztését. Székhelyük Düsseldorfban van. A vállalat vezető európai védelmi technológiai rendszerek beszállítója és a katonaság megbízható partnere. Zalaegerszegen építik fel új és modern gyáregységüket, mely egyedülálló lesz, AI technológiai alapokra helyezve a hangsúlyt, emellett a katonaság eszközeinek modernizálására fókuszálnak majd.

Cégcsoportjuk fejlesztette ki az új generációs LYNX típusú harcjárművet.

Légy részese az innovációnak!

Belső ellenőrzési rendszer (ICS) (senior) vezetőjeként döntő szerepet fog játszani partnerünk jövőbeli sikerében és növekedésében.

  • A cégcsoport által meghatározott ICS-követelmények végrehajtásának vállalati szintű koordinálása és nyomon követése
  • Az ICS-követelmények és az ellenőrzési folyamatok folyamatos továbbfejlesztése és optimalizálása
  • A fő kapcsolattartó a divíziós belső ellenőrzési rendszerek (ICS) koordinátora és a csoportszintű ICS-menedzser számára
  • Elsődleges kapcsolattartó az alkalmazottak, valamint a külső és belső ellenőrök számára az ICS-szel kapcsolatos valamennyi kérdésben
  • Az ICS-ellenőrzés eredményeinek jelentése a folyamatgazdáknak, a vezetőségnek és az igazgatóságnak
  • A folyamatok / ellenőrzések tulajdonosainak támogatása az ICS dokumentáció elkészítésében (kockázatkezelési mátrix (RCM) és az önértékelési kérdőív (SAQ) válaszai és kockázatai)
  • A folyamatfelelősök támogatása a folyamatok dokumentációjának elkészítésében, különös tekintettel a belső kontrollokra
  • Az éves ICS-folyamatciklus irányítása és felügyelete, különösen:
    • Az RCM ellenőrzési tesztelés támogatása / végrehajtása és dokumentálása
    • Minőségi kapuk teljesítménye az RCM ellenőrző vizsgálatokhoz
    • Az ICS-folyamatban feltárt ellenőrzési hiányosságok kiváltó okainak elemzése
    • A folyamatok/ellenőrzések tulajdonosainak támogatása az ellenőrzési hiányosságok megszüntetésére irányuló megfelelő intézkedések kialakításában
    • A folyamat- /ellenőrzésfelelősök támogatása az ellenőrzési hiányosságok megszüntetésére irányuló megfelelő intézkedések kialakításában
    • a kijelölt intézkedések nyomon követése
    • Az easyGRC ICS eszköz használata és karbantartása

Elvárások / Requirements

  • Üzleti adminisztráció/jog/ipari mérnöki/IT vagy hasonló területen bejezetett egyetemi tanulmányok
  • Többéves (legalább 3 év) szakmai tapasztalat könyvvizsgáló cégnél vagy hasonló pozícióban egy multinacionális vállalatcsoportnál
  • Kiegészítő képesítések (okleveles belső ellenőr, okleveles könyvvizsgáló) előnyt jelentenek
  • belső ellenőrzési rendszerekkel szerzett tapasztalat
  • Jó informatikai ismeretek
  • Koncepciózus és strukturált munkamódszer, erős analitikus készség, összetett folyamatok folyamatábrákon való megjelenítése
  • Kommunikatív személyiség, nagyon jó kommunikációs készség magyar és angol nyelven
  • Nagy felelősségtudattal rendelkező, elkötelezett csapatjátékos
  • Interkulturális kompetencia és ideális esetben külföldi tapasztalat, valamint utazási hajlandóság

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

Randstad Hungária Kft. logó

Menedzser - Kockázatkezelés és belső ellenőrzés

Zalaegerszeg
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 01.12.2022

Állás megosztása