Ugrás a tartalomra

Megváltozott munkaképességű munkatársakat keresünk Izsákra, 1 műszakba!

Az alábbiak lehetnek a feladataid:

  • Takarítás

Elvárások / Requirements

  • Tudj vállalni 1 műszakot
  • Legyen meg minimum a 8 általános iskolai végzettséged
  • Előny ha korábban már dolgoztál takarító pozícióban

Amit nyújtunk / Benefits
Amit biztosítunk a számodra:

  • Munkaképességed és teherbírásodhoz mérten kell feladataidat elvégezni
  • Kimagasló alapbér
  • Támogatjuk a bejárásod illetve a környékbeli településekről ingyenes céges buszjáratok révén megoldott az utazásod: Szabadszállás, Ágasegyháza, Kisizsák, Fülöpszállás, Fülöpháza
  • Nem kell hetekig várnod ha munkába szeretnél állni, akár azonnali kezdéssel keressük Új munkatársainkat.

Küldd el az önéletrajzod a "JELENTKEZZ" gombra kattintva és én kereslek téged vagy hívj az alábbi elérhetőségen: 0630/981-3301

Izsák, 6070 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 09.11.2020