Ugrás a tartalomra

4 órás takarító munkatárs

Budapest X. kerületében található élelmiszercsomagoló üzemünkbe keresünk takarító kollégát 4 órás részmunkaidőben

Milyen feladatokra számíthat?

  • Por alapú élelmiszert csomagoló üzem NÉBIH elvárásainak megfelelő, tökéletes takarítása és fertőtlenítése

  • Folyamatos portörlés

  • Magas szintű higiénia

  • Mellékhelységek és étkező takarítása és fertőtlenítése

  • Tisztítószerek, kézmosók, wc papír újratöltése

  • Udvar felsöprése

  • Ablak, csempe takarítása stb.

Elvárások:

  • Élelmiszeripari takarításban szerzett tapasztalat előnyt jelent

  • Munkájára igényes, önállóan dolgozni tudó, pörgős személyiség

  • Érvényes tüdőszűrő

  • Megváltozott munkaképességű és nyugdíjas munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Munkaidő:

  • H-P 14:00 - 18:00

Amit mi nyújtunk:

  • szép, igényes és felújított környezetben történő munkavégzés

  • jókedvű csapat, humánus hozzáállás

  • bruttó 135.000 Ft fizetés

  • próbaidő lejárta után munkába járás támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a takarito-allas_838@starjobs.hu e-mail címre.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.10.2021

Állás megosztása