Ugrás a tartalomra

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk egy 30 éves múltra visszatekintő magyar kereskedelmi vállalat, ami főleg a kultúra és a nyomtatott művészet világában lett elismert Magyarországon. Egész országra kiterjedő bolthálózattal és webshopokkal rendelkezik. A folyamatosan fejlődő cég jelenleg 20 fős IT részleggel dolgozik és egyre nagyobb az erőforrásigény. A naprakészség igénye miatt lehetőség van folyamatos fejlesztési projekteken részt venni.

  • SAP vállalatirányítási rendszer továbbfejlesztésenek, valamint üzemeltetésének teljes körű támogatása.
  • Folyamatos kapcsolattartás fejlesztőkkel és ügyféllel (üzleti területtel), IT beszállító partnerekkel. Egyeztetések megszervezése
  • Üzemeltetés biztonsági felügyelet és kapcsolattartás a SAP bázis üzemeltetéssel és rendszergazdákkal
  • Ügyfelek elégedettségének folyamatos fenntartása a minőségi elvárások és irányelvek betartatásával
  • Felmerült igények, továbbfejlesztések és folyamatok tanácsadói szintű koordinálása
  • Tesztelés támogatása
  • Elkészült fejlesztések és rendszer működésének támogatása
  • Szükséges dokumentációk elkészítése
  • Részvétel projektekben
  • Esetleges incidensek menedzselése
  • Szakmai döntéselőkészítő anyagok készítése, illetve véleményezése

Elvárások / Requirements

  • Iskolai végzettség: felsőfokú szakmai
  • Nyelvtudás: szövegértés szintű szaknyelvi angol
  • IT tudás: minimum 3 év SAP ECC 6.0 szakmai tapasztalat
  • Években elvárt tapasztalat: 3-5 év
  • Tapasztalat bizonyos feladatokban: SAP WM, SD modul tapasztalat

Előny:

  • FI, MM SAP modul tapasztalat
  • Online/offline kereskedelmi szektorban betöltött hasonló tapasztalat

Amit nyújtunk / Benefits

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és cafetéria
  • Szakmai és soft skill tréningek
  • Dinamikus légkör
  • Távmunka lehetősége

Randstad Hungária Kft. logó

Medior SAP tanácsadó

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása