Ugrás a tartalomra

Medical device KAM - Onkológia (országos)

Az Ön új munkaadója

Országos területre keresünk 3+ év egészségügyi/medical device értékesítésben, orvoslátogatásban szerzett tapasztalattal és onkológiai kapcsolatrendszerrel jelöltet egy genetikai tesztekkel foglalkozó partnerünk részére.

Az Ön feladatai

  • Onkológiai szakrendelések felkeresése, az onkológusok számára a cég termékeinek bemutatása
  • Termékportfólió promotálása
  • Minőségi, bizalmi, hosszú távú üzleti kapcsolatok kialakítása
  • Orvosok, asszisztensek képzése
  • Piackutatás, versenytárs elemzés
  • A vállalat képviselete szakmai fórumokon, kiállításokon; továbbképzések, konferenciák, tudományos szimpóziumok lebonyolítása; azokon való részvétel
  • Sales riportok határidőre való elkészítése

Amire a sikerhez szüksége van

  • 3 (vagy több) év orvoslátogatásban, egészségügyi/medical device sales-ben szerzett tapasztalat
  • Onkológiában szerzett tapasztalat, kapcsolatrendszer
  • Felsőfokú végzettség
  • Érvényes B típusú vezetői engedély
  • Célorientált, határozott személyiség
  • Önállóság, precíz munkavégzés

Mire számíthat a partnerünktől

  • Versenyképes alapbér, teljesítmény alapján számolt bónusz
  • Céges autó magán használatra is

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Pest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 01.12.2022

Állás megosztása