Ugrás a tartalomra

Mechanikus karbantartó - Székesfehérvár

Székesfehérvári partnerünk számára keresünk sori mechanikus karbantartó munkatársat.

Feladatok:

  • Automata és fél-automata összeszerelő gépek, szállítópályák, ipari robotok működtetése, beállítása, karbantartása.

Elvárások:

  • Középfokú gépész végzettség
  • Középfokú pneumatika ismeretek
  • Alapfokú MS Office ismeretek
  • Legalább 2 éves, automatizált környezetben eltöltött szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Partnercégünk saját állományába keres munkavállalókat, hosszú távra
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások az első naptól
  • Havi bónusz
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Ingyenes céges járatok
  • Akár azonnali belépési lehetőség

A munkavégzés időtartama:

  • Határozatlan

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, a részletek miatt hívja munkatársunkat a +36 20 317 2663-as telefonszámon, vagy küldjön önéletrajzot a lerner.csaba@manatwork.hu e-mail címre. Kérjük, hogy a levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét!

Személyes jelentkezés esetén várjuk ügyfélszolgálatunkon, a Székesfehérvár, Piac tér 8. szám alatt (hétfőtől péntekig 8 és 16 óra között).

További álláslehetőségekért forduljon bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz személyesen, vagy az alábbi elérhetőségeink valamelyikén: szekesfehervar@manatwork.hu, +36 20 967 3093, +36 20 801 0001, +36 22 506 498

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása