Ugrás a tartalomra

Mechanikus karbantartó

Német tulajdonban lévő, elektronikai alkatrészeket gyártó, beszállító partnerünkhöz keresünk

Mechanikus Karbantartó

pozícióba munkatársat

Feladatok:

·       A Társaság gépeit és berendezéseit javítja, karbantartja, és biztosítja a zavartalan mechanikus működést

·       Tervezett, preventív karbantartási feladatok ellátása

·       Gépek hibajavításának támogatása

Elvárások:

·       Középfokú szakirányú végzettség

·       Minimum 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

·       Alapfokú számítástechnikai ismeret

·       B kategóriás jogosítvány

·       Gyakorlat orientáltság

·       Önálló munkavégzésre való alkalmasság

·       Proaktív viselkedés

Előny:

·       Tűzvédelmi szakvizsga

·       Targoncavezető- vagy emelőgépkezelő- vagy hegesztő-végzettség megléte

Juttatások:

·       Versenyképes fizetés

·       Teljesítményarányos bónuszrendszer

·       Cafeteria

·       Bejárási költségtámogatás

·       Céges buszjárat

Egyéb:

·       Munkavégzéshelye: Gyöngyös

·       Munkaidő: 3 műszak, esetenként hétvégi készenlét (készenlét miatt saját autó kell!)

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 02.12.2022

Állás megosztása