Ugrás a tartalomra

Mechanikus Karbantartó

Német tulajdonban lévő, elektronikai alkatrészeket gyártó partnerünkhöz keresünk

pozícióba munkatársat

Feladatok:

  • A Társaság gépeit és berendezéseit javítja, karbantartja, és biztosítja a zavartalan mechanikus működést

  • Tervezett, preventív karbantartási feladatok ellátása

  • Gépek hibajavításának támogatása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség

  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Alapfokú számítástechnikai ismeret

  • B kategóriás jogosítvány

  • Gyakorlat orientáltság

  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság

  • Proaktív viselkedés

Előny:

  • Tűzvédelmi szakvizsga

  • Targoncavezető- vagy emelőgépkezelő- vagy hegesztő-végzettség megléte

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés

  • Teljesítményarányos bónuszrendszer

  • Cafeteria

  • Bejárási költségtámogatás

  • Céges buszjárat

Egyéb:

  • Munkavégzéshely: Gyöngyös

  • Munkaidő: 3 műszak, esetenként hétvégi készenlét (készenlét miatt saját autó kell!)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt aa mechanikus-Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni.

Gyöngyös
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 09.08.2022

Állás megosztása