AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Élelmiszeripari termékgyártással foglalkozó partner cégünk részére keresünk

MECHANIKAI KARBANTARTÓT

az alábbi feltételek mellett:

Munkavégzés helye:

  • Borsod - Abaúj - Zemplén megye, Szerencs

Amire garantáltan számíthatsz:

  • egy múlti nagyvállalat által nyújtott biztos munkahely
  • magas cafetéria juttatás
  • átlagon felüli kereseti lehetőség
  • műszakpótlékok
  • rendszeres termékcsomagok
  • utazási költségtérítés
  • több műszakos munkarend
  • rugalmasan felhasználható munkaközi szünetek
  • család- barát munkahely
  • kedvezményes vásárlási lehetőségre a gyár által gyártott termékekből
  • kellemes munkahelyi környezet

Főbb feladataid lesznek:

  • A termlési területhez tartozó gépek, berendezések mechanikai karbantartásai munkálatainak elvégzése.
  • Javitó, karbantartó és szerkezeti munkák előkészitése, ütemezés segitése.
  • Rendkivüli, eseti meghibásodások elháritása
  • Mindenkori munkavédelmi szabályok betartása, munkakörnyezet rendben tartása

Amit Tőled elvárunk:

  • szakirányú végzettség,  több éves szakmai tapasztalat
  • több műszakos munkarend vállalása, folyamatos munkarendben, 8 órás munkaidőben ( 3+1 műszak) való munkavégzés vállalása
  • felelősségteljes munkavégzés
  • hosszú távú, minőségtudatos szemléletmód

Az állás BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT jelent:

  • hasonló munkakörben, ipari környezetben,  termelési területen szerzett tapasztalat

TELEFONON: 06 208528913

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a "jelentkezem" gomb megnyomásával, küldje el számunkra jelentkezését.

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Mechanikai karbantartó - Szerencs

Szerencs, 3900 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 11.11.2022

Állás megosztása