Ugrás a tartalomra

Logisztikus mérnök

Ref.: INTS/9/583

Nyíregyházi lokációval rendelkező, tevékenységében kimagaslónak számító multinacionális vállalathoz keresünk új kollégát Logisztikus mérnök pozícióba.

Milyen feladatokra számíthatsz:

  • Raktári anyagáramlási folyamatok fejlesztése
  • Folyamat KPI-ok meghatározása, nyomonkövetése
  • Hatékonyság növelő projektek és intézkedések kezdeményezése, társterületekkel közösen koordinálása
  • Raktári kapacitás optimalizálás, belső és külső raktárakban egyaránt
  • Fizikai létszám és eszköz hatékonyság növelése
  • Raktári rendszerek kihasználtságának javítása

Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez:

  • Logisztikai mérnök, LEAN szakmérnök, vagy egyéb mérnöki végzettség Logisztika területen szerzett tapasztalattal
  • Raktári területen szerzett min. 3-5 éves tapasztalt, preferáltan gyártó üzemben
  • Rendszerszemlélet, tulajdonosi szemlélet
  • Precíz munkavégzés, határidők szigorú betartása

Amit a partnerünk ajánlani tud:

  • Versenyképes bér
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Egészségmegőrző csomag
  • Bónuszlehetőség
  • Szakmai kihívás és fejlődés
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Hosszútávú, stabil munkahely

Nyíregyháza
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása