Ugrás a tartalomra

LOGISZTIKAI VEZETŐ

Logisztikai vezetőként a következő feladatokat kellene ellátnia:

  • Kiszállítások dokumentumainak (számlák, fuvarlisták, fuvarlevelek) ellenőrzése
  • EKÁER rendszerrel/bejelentésekkel kapcsolatos teendők felügyelete
  • Külföldi gyárakkal, megrendelőkkel és beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Raktárkészletek napra készen tartása és ennek megfelelően a megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Részletes szállítási terv elkészítése értékesítési statisztikák alapján
  • Heti, havi szállítási terv készítése
  • Operatív beszerzési feladatok ellátása
  • 12 fős csapat szakmai támogatása és irányítása

Amit Megbízónk kér Öntől:

  • Felsőfokú logisztikai/közgazdász/külkereskedelmi végzettség megléte
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat a logisztika területén (fuvarszervezés, szállítmányozás)
  • Legalább 1 éves vezetői tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnynek számít:

  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Szerb és/vagy horvát nyelvtudás
  • SAP és Pivot tábla ismeret

Amit Megbízónk kínál:

  • Tapasztalatnak megfelelő bérezési rendszer
  • Munkába járás támogatása
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása a hatékony munkavégzéshez
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
  • Nyelvtanulás támogatása

A munkavégzésről további részletek:

  • Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, kérjük küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása