Ugrás a tartalomra

LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

Feladatok, melyekben számítunk Önre:

  • Szállítmányozási igények feldolgozása, regisztrálása, fuvarszervezés,
  • Import és export szállítmányok kísérő dokumentumainak elkészítése,
  • Vámügyintézés támogatása, EKÁER-ügyintézés,
  • Kapcsolattartás a külsős belföldi és külföldi szállítmányozó partnerekkel,
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés,
  • Nemzetközi projektekben való részvétel,
  • Nyilvántartások, adatbázisok naprakész vezetése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Magabiztos középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Logisztikai asszisztensként szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat,
  • Önálló feladatok ellátására és csapatmunkára egyaránt való képesség ,
  • Kiváló elemző- és szervezőkészség,
  • Pontos, alapos, lelkiismeretes munkavégzés,
  • Monotonitástűrő, de rugalmas személyiség.

Előny, de nem feltétele a pozíciónak:

  • Felsőfokú végzettség közgazdász vagy logisztikai szakirányon,
  • SAP-ismeret.

Amit partnerünk kínál:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Szaktudáshoz illeszkedő alapbér, cafetéria, valamint éves bónusz,
  • Biztos nemzetközi háttér, fiatalos környezet,
  • Bejárás támogatása,
  • Kedvezményes étkezés, reggeli péksütemény és gyümölcs,
  • Tanulási, fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Újhartyán (Ipari Park, az M5-ös autópálya mellett).

Munkavégzés ideje:

  • Hétfőtől-péntekig: 8:00-16:30 (törzsidő: 9:00-15:00).

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk angol és magyar nyelvű önéletrajzát!

Pest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása