Ugrás a tartalomra

Logisztikai asszisztens

Multinacionális megbízó partnerünkjelentős piaci szereplő a nagy teljesítményű vegyészeti megoldások terén, ezáltal professzionális és újszerű megoldásokat nyújt különösen gyártók, ipari vállalatok és viszonteladók részére.Termékeit és szolgáltatásait 13 országban jelenlévő globális értékesítési hálózatán keresztül értékesíti. Csapatukba keresünk logisztikai asszisztens munkatársat.

Feladatok / Tasks

  • Belföldi és külföldi fuvarszervezés
  • Kapcsolattartás belföldi és külföldi beszállítókkal
  • A készletnyilvántartás naprakész vezetése, készletfigyelés
  • Beszerzési rendelések elkészítése, továbbítása a beszállítók felé
  • Beszerzésekhez tartozó költségkalkulációk elkészítése
  • EKÁER napi szintű kezelése
  • ADR szakértővel való együttműködés
  • Intrastat beszámoló elkészítése
  • Excel táblázatok kezelése
  • Ügyfélszolgálati és adminisztrációs folyamatokban való részvétel
  • Vállalatirányítási rendszer napi szintű használata

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office (Word, Excel) programokban való gyakorlat
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség, szervezőkészség, rugalmasság
  • Csapatszellem, önállóság
  • Problémamegoldó képesség

Amit nyújtunk:
  • EKAER rendszer ismerete
  • ADR ismerete
  • Logisztikai vagy beszerzési területen szerzett tapasztalat

Budaörs
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása