Ugrás a tartalomra

Logisztikai adminisztrátor – Szigetszentmiklós (4576)

logisztikai adminisztrátor munkatársat keresünk!

Egy szigetszentmiklósi kertészethez keresünk LOGISZTIKAI ADMINISZTRÁTOR/FUVARSZERVEZŐ kollégákat.

MUNKAIDŐ: Hétfőtől péntekig, 8:00-16:30-ig

Főbb feladatok, munkák:

- Nemzetközi közúti fuvarok szervezése.
- Beszállító partnereknek a rendelések leadása és a visszaigazolások lekövetése.
- Kapcsolattartás és együttműködés az ügyfelekkel, fuvarozókkal.
- Szállítási megbízások precíz kivitelezése, nyomon követése és teljes körű adminisztrációja.
- EKAER rendszer működtetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Magabiztos Ms Office ismeret.
- Aktív angol nyelvtudás.
- Legalább középfokú végzettség.
- Precíz, jó szervezőképesség, fontossági sorrend alkalmazása.

Előnyök:

• Német nyelvtudás.
• Fuvarszervezésben / szállítmányozásban szerzett tapasztalat.
• Kertészeti ismeretek.

Amit nyújtunk:

• Bérezés megegyezés szerint!
• A bejárást egyénileg kell megoldani.
• Támogatás: 15 Ft/km

Szigetszentmiklós, 2310 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 18.10.2021

Állás megosztása