Ugrás a tartalomra

Amerikai hátterű partnercégünkhöz, aki elsősorban elektronikai alkatrészek kereskedelmével foglalkozik, és emellett egyéb logisztikai megoldásokat nyújt ügyfelei részére, az alábbi pozícióba keresünk kollégát:

Logisztikai adminisztrátor

Lokáció: Fót

Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 óra

Juttatások:

  • Home Office lehetőség
  • Cafeteria (SZÉP-kártya)
  • Munkábajárási támogatás
  • Éves teljesítmény alapú bónusz
  • Emelt szintű egészségügyi ellátás

Ezekben a feladatokban számítanak majd Rád:

  • Beszerzők és a szállítmányozási szakemberek napi tevékenységének támogatása,
  • Logisztikához és a beszerzéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása,
  • A beszerzési megrendelések nyomonkövetése, fuvarszervezéshez szükséges adatok és dokumentációk biztosítása,
  • Riportok készítése, elemzése a beszállítók számára,
  • Csomagok státuszának nyomon követése,
  • Különböző beszerzési dokumentumok kezelése,
  • Vámkezeléshez szükséges dokumentumok előkészítése.

A munkakör betöltéséhez tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • 1-2 éves adminisztrációs tapasztalat (logisztika/beszerzés terület előny),
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Erős MS Office ismeretek,
  • Alaposság és megbízhatóság.

Fót, 2151 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 14.06.2024

Állás megosztása