Ugrás a tartalomra

Markets és Értékpapír Back Office Főosztály
Letét- és Portfoliókezelési Osztály

Letétkezelési Tanácsadó

munkakör betöltésére keresünk pályázókat

Feladatok:

  • Letétkezelt ügyfelek magyar és külföldi értékpapír ügyleteinek elszámolása,
  • Tranzakciók rögzítése, vagy importálása, ellenőrzése és jóváhagyása,
  • Társasági eseményekkel kapcsolatos tájékoztatás és lebonyolítás,
  • Értékpapír- és pénzszámlák egyeztetése,
  • Riportok készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség,
  • Aktív angol középfokú nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
  • MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete,
  • Back office munkavégzésre alkalmasság,
  • Precizitás, terhelhetőség,
  • Problémamegoldó képesség,
  • Jó kommunikációs készség.

Előny:

  • Angol szakmai közép vagy felsőfokú nyelvvizsga,
  • Hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat,
  • Magas szintű Excel ismeret,
  • Clavis Custody, SWIFT, Creation Online, Spectra, IBS, GWB rendszerek ismerete.

Kínálunk:

  • Modern irodai környezet,
  • Lendületes összetartó csapat,
  • Szakmai fejlődési, továbblépési lehetőség,
  • Próbaidő után vonzó cafetéria csomag,
  • Támogató vezetői hozzáállás.

Letétkezelési tanácsadó

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása