Ugrás a tartalomra

Az OTP Bank Nyrt. munkatársat keres

Létesítményüzemeltető

pozícióba.

Az OTP Csoportról

Az OTP Csoport Kelet-Közép-Európa meghatározó bankcsoportja. Tizenkét országban, több mint 19 millió ügyfelet szolgálunk ki modern eszközökkel, a pénzügyi termékek széles palettájával. Európában is egyedülálló sikereinket a régióban található központunknak és 70 éves múltunknak köszönthetjük: jól értjük ügyfeleink igényeit, nyitottak vagyunk az innovációra, fejlődésünket a kiszámítható, stabil működés határozza meg. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerekben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Feladatok:

  • Kiemelt, magas rendelkezésre állású létesítményt (adatközpont) kiszolgáló villamos- gépész és egyéb rendszerek üzemeltetése
  • Első szintű beavatkozás és hibaelhárítás
  • Felügyeleti rendszerek monitorozása, hibakezelés, első szintű beavatkozás és hibaelhárítás
  • Hibaesemények, karbantartási folyamatok, egyéb események menedzselése, pontos és konzisztens dokumentálása
  • Rendszeres és eseti karbantartások elvégzése
  • Szerződött alvállalkozók munkavégzésének felügyelete, teljesítés ellenőrzése
  • Műszaki üzemeltetéshez tartozó nyilvántartások naprakész vezetése
  • Dokumentációk, forgatókönyvek készítése
  • Villamos kivitelezési, villanyszerelési munkálatok elvégzése
  • 7x24 órás, váltott műszakban történő munkavégzés

Követelmények:

  • Középfokú, villamos szakirányú végzettség
  • Nagy rendelkezésre állású, kritikus villamos rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • 0,4kV kapcsolási jogosultság
  • Ipari gépészeti rendszerek területén szerzett üzemeltetési tapasztalat
  • Minimum 3 év hasonló, magas rendelkezésre állású, 24 órás üzemeltetési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű Excel, Word, PowerPoint, Outlook ismeretek
  • Önálló munkavégzés, folyamatos munkarendben, beosztás szerinti váltásban (7x24h)
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Magas szintű stressztűrő képesség
  • Precíz, megbízható személyiség
  • Csapatjátékos
  • "B” Kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • Adatközponti környezetben szerzett tapasztalat
  • Banki környezetben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú kiegészítő szakképesítés (villamos, gépész, egyéb) megléte
  • Tervezésben, kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Versenyképes jövedelmet és vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Szakmai- és nyelvi továbbfejlődés biztosított

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
Szakmunkásképző

Létrehozás dátuma: 13.08.2020