Ugrás a tartalomra

LÉTESÍTMÉNYFELELŐS

Feladatok:

  • Az intézmény működéséhez szükséges karbantartási/üzemeltetési szerződések nyilvántartása, nyomon követése, időszakos karbantartások megszervezése, dokumentálása,
  • Kapcsolattartás az üzemeltetésben érintett partnerekkel, alvállalkozókkal-épületen belüli feladatok ellátása ( izzócsere, zárjavítás kisebb dugulás elhárítása...),
  • Karbantartók és takarítók (összesen kb. 15 fő) munkájának koordinálása, az egyes előírások betartása/betartatása,
  • Napi karbantartási feladatokhoz szükséges anyagok beszerzése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség,
  • 3 éves tapasztalat műszaki karbantartási területen,
  • Alapvető műszaki ismeretek,
  • Határozottság, jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Csapatjátékos, kiváló szervezői képességgel,
  • Munkájára igényesség, precizitás, megbízhatóság, proaktivitás.

Miért érdemes a cégnél dolgozni?

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés + cafeteria,
  • Munkába járás költségtérítése,
  • Telefon, laptop, munkaruha biztosított,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Stabil háttér, családias légkör, modern munkakörnyezetet,
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, rugalmas és feladat-orientált munkaidő.

Munkavégzés helye: A cég központja Érd városközponttól sétatávolságra található.

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Pest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása