Ugrás a tartalomra

Leltárellenőrzési előadó

Ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta Önnek? Terelje hivatalos mederbe az ajánlást, hogy megjutalmazhassuk érte Kollégánkat! Ehhez annyit kell tennie, hogy jelentkezésekor kiválasztja a Munkavállalói ajánlási program pontot és kitölti az ajánló adatait, majd ezután rögtön emlékezteti Munkatársunkat az ajánlási szelvény leadására.

Új munkatársunk feladatai lesznek
- a MÁV- Volán- csoport vállalatai tulajdonában lévő, valamint megbízási szerződés alapján a MÁV Szolgáltató Központ Zrt. kezelésébe adott anyagok, eszközök, berendezések, létesítmények leltározásának elvégzése
- a leltározási ütemtervek elkészítésében és azok végrehajtásában való közreműködés
- a soron kívüli és a rendkívüli leltározásokban való részvétel, valamint szükség szerinti leltározás elvégzése
- a társaság ellenőrzéseihez kötődő adatszolgáltatások elkészítése
- a leltározási, selejtezési folyamatok működtetésében, fejlesztésében való aktív közreműködés
- a szakirányú szabályozások /pl.: utasítások/ előkészítése
- a mérleg tételeit alátámasztó leltárak összeállításában való segédkezés

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- legalább középfokú állami iskolai végzettség (logisztikai vagy gazdasági érettségi)
- legalább középfokú szakirányú képzettség (anyaggazdálkodói, leltározói, számviteli)
- számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete (kifejezetten MS Word és Excel)

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
- megbízhatóság
- precíz, pontos munkavégzés
- határozott fellépés
- jó kommunikációs készség
- problémamegoldó készség

Előnyként értékeljük
- leltárellenőrzési munkában, valamint ehhez a munkához használt szoftverek (pl.: SAP) kezelésében szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk
- bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
- bruttó 4.520,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
- vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
- hosszú távú foglalkoztatási biztonság
- támogató munkahelyi légkör

Munkavégzés helye
Szombathely
Szombathely, illetve a munkavégzéshez tartozó telephelyek, országosan

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2021-10-17

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.

Szombathely

Létrehozás dátuma: 14.10.2021

Állás megosztása