Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

header

Lean folyamatmérnök

Lépjen ki komfortzónájából, nyújtson kimagasló teljesítményt, és definiálja újra a "lehetséges" fogalmát! Munkatársaink pontosan ezt teszik nap mint nap – így innovációinkon keresztül megszabják a fejlődés ütemét, és kiemelkedő eredmények biztosítását teszik lehetővé. Elvégre minden sikeres vállalat mögött számos rendkívüli ember áll.

Feladatok

  • A termelő és kapcsolódó területek munkafolyamatainak optimalizálása, hatékonyságuk folyamatos javítása
  • A LEAN szemlélet szerinti munkavégzés folyamatos fejlesztése, támogatása
  • Gyártási és raktározási folyamatok standardizálása, dokumentálása
  • Minőségfejlesztő projektek irányítása és megvalósítása
  • Szoros együttműködésben a társosztályokkal és a direkt dolgozói területekkel
  • Visual management fejlesztése
  • KPI-ok meghatározása, jelentések készítése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3 éves hasonló munkakörben, termelésben szerzett tapasztalat (5 S, Kaizen, VSM, TPM)
  • Termelési tapasztalat anyagmegmunkálás, üzemszervezés, üzemfenntartás területeken
  • A LEAN eszközrendszerének ismerete, folyamatjavító projektekben szerzett tapasztalat
  • Gyakorlatias személyiség, önálló illetve csapatmunkára való készség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

A ZEISS munkatársai tágas, modern környezetben dolgoznak, ahol számos fejlődési lehetőség áll nyitva előttük, és ahol a szaktudás és a csapatszellem a vállalati kultúra meghatározó elemei. Ennek hátterében a különleges tulajdonosi struktúra és a Carl Zeiss Alapítvány hosszú távú célja áll: elérni, hogy a tudomány és a társadalom együtt érkezzen meg a jövőbe.

Csatlakozzon hozzánk még ma! Holnap már másokat inspirálhat.

Jelentkezzen most! A jelentkezési lap kitöltése legfeljebb 10 percet vesz igénybe.

Mátészalka, 4700 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Teljes munkaidős
3 -5 év tapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 23.09.2021

Állás megosztása