Ugrás a tartalomra

Lakatos - Sopron

Feladatok:

Alagútzsalu-rendszerek és építőipari lakatosszerkezetek gyártása

Elvárások:

• szakirányú végzettség

• releváns munkatapasztalat

• pontosság, precizitás

A munkáltató ajánlata:

• 1 műszakos munkavégzés (6-14 óráig)

• azonnali munkába állás, hosszútávú munkalehetőséglehetőség

• teljes munkaidős munkaviszony

• bruttó 2550 Ft/óra alap órabér

• szálláslehetőség, lakhatási támogatás, hazautazási támogatás, munkába járási támogatás

Munkavégzés helye:

Sopron

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. soproni székhelyű Partnercégünk számára keresünk szerkezet lakatos-hegesztő szakmunkásokat és festőket.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a szentgyorgyi.oszkar@manatwork.hu-email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

Részletes tájékoztatásra a 20/240 1114, vagy a  20/345 8990-es telefonszámon van lehetőség.

(Magán-munkaközvetitői nyilvántartási szám:1237/2001.)

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Sopron
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása