Ugrás a tartalomra

Lakatos

  • Acélszerkezeteken összeállítási, hegesztési, egyengetési feladatok elvégzése
  • Műszaki rajz olvasása, tűzési és hegesztési feladatok ellátása
  • gyártáskísérő lap, gyártmányrajzok, nyomáspróba lapok, műveleti utasítások olvasása, végrehajtása, vezetése
  • Minőség-ellenőrzési feladatok ellátása.
  • próbahegesztés készítése, hozzátartozó dokumentáció elkészítése
  • A felmerülő problémák jelzése a műszakvezető felé.
  • A rábízott munkaeszközök rendeltetésszerű, valamint az adott szerszámra vonatkozó használati utasításnak megfelelő használata.

Elvárások / Requirements

  • Fémipari végzettség
  • 1 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • 1-es típusú tűzvédelmi vizsga megléte
  • Releváns területen szerzett tapasztalat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes alapbér
  • Mozgóbér 63.158 Ft / hó
  • Cafetéria 8.000 Ft / hó
  • Bejárás támogatás: autóval 15 Ft/km, autóbuszbérlet 86 %-a
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Munkaruha biztosítása (nadrág, bakancs 4 db póló)

Lakatos

Felsőtárkány, 3324 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.10.2021

Állás megosztása