Ugrás a tartalomra

Pozíció leírása / Job description

Gödi partnerünk számára keressük Labortechnikus/minőségügyi ellenőr kollégáikat bővülési terveik megvalósítására.

  • bejövő mintaanyagok, és/vagy a folyamatból kivett minták folyamatos ellenőrzése, különböző gépek használatával, a vizsgálati szabvány alapján
  • laboratóriumi mérőberendezések gépek kezelése (ICP, SEM, H-XRF, viszkoziméter, gáz-kromatográf, titrátor, nedvességmérő, stb.)
  • a megvizsgált anyagok minősítése
  • a minősített anyagok adatainak rögzítése a rendszerben, adminisztráció
  • ellenőrzéshez kapcsolódó statisztikák, riportok vezetése
  • folyamatos kapcsolattartás a termeléssel

Elvárások / Requirements

  • általános vegyésztechnikusi vagy élelmiszeranalitikai technikus végzettség,
  • vizsgálati feladatokkal kapcsolatos általános szabványok és előírások ismerete,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • alapfokú angolnyelv-tudás,
  • felhasználói szintű számítógépes alapismeretek (MS Office, Excel, Word),
  • folyamatos műszak vállalása: 3 nap nappal-3 nap pihenő-3 nap éjjel (6:00-18:00 és 18:00-6:00)

Előnyt jelent:

  • laboratóriumi (anyagvizsgálat) környezetben szerzett tapasztal,
  • legalább 1 éves releváns szakmai autóipari tapasztalat vegyi alapanyagok ellenőrzése terén,
  • legalább 1 éves élelmiszeripari laborban szerzett tapasztalat,
  • minőségellenőrzési ismeretek, tapasztalat.

Amit nyújtunk / Benefits

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatás és egyéb bónuszok,
  • hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér,
  • modern munkakörnyezet,
  • bejárás támogatása / ingyenes vállalati járatok

Randstad Hungária Kft. logó

Labortechnikus

Göd
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 07.09.2023

Állás megosztása