Ugrás a tartalomra

Laboráns

Szívesen készítenéd Te a világ talán legkedveltebb magyar sajtjait?

Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak, ne habozz!

Új munkatársakat keresünk

hajdúböszörményi gyártóüzemünkbe

(Hajdú-Bihar megye)

laboráns

munkakörbe

Feladatok:

  • Alapanyagok és késztermékek minőségének ellenőrzése

  • Előírt laborvizsgálatok és elemzések elvégzése

  • Dokumentáció naprakész vezetése

Elvárások:

  • Középfokú, szakirányú (vegyipari technikus) végzettség

  • Minőségügyi szabványok, jogszabályok naprakész ismerete

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Analitikus gondolkodásmód

  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés

  • Élelmiszeriparban szerzett laboráns tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres, stabil és gyorsan növekvő vállalatnál

  • Előrelépési lehetőség

  • Határozatlan idejű szerződés

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, dolgozói biztosítás, teljesítmény bónusz, év végi jutalom, egyéb munkavállalói juttatások, kedvezmények

  • céges buszjárat vagy bejárási támogatás

  • Munkaidő: 2 műszakos, napi 12 órás munkarendben

  • A törvényi előírásoknak megfelelően: bejelentett munkahely, 30% műszakpótlék, munkaruha, védőeszköz biztosítása

  • Munkába állás: folyamatosan

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció
megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Laboráns

Hajdúböszörmény
Hajdú-Bihar
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
OKJ képesítés

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása