Ugrás a tartalomra

Labor Asszisztens

A Food Base Kft. 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalkozás, amely 2004 óta foglalkozik aromák, illóolajok, növényi kivonatok gyártásával és forgalmazásával.

Labor asszisztens

FELADATOK:

  • Termelési területek ellenőrzése és napi kapcsolattartás az üzemi részlegekkel
  • Beérkező alapanyagok mintázása, vizsgálata, eredmények értékelése és rögzítése vállaltirányítási rendszerben
  • A termelési program szerint elkészült termékek gyártásközi vizsgálatának előkészítése, elvégzése, minősítése, nem megfelelősség/reklamáció estén gyökér ok kiderítése és teljes körű dokumentálása a minőségügyi követelményeknek megfelelően
  • Mérőeszközök kalibrálása, dokumentálása
  • Érzékszervi bírálatok elvégzése, valamint dokumentálása
  • Részvétel minőségügyi oktatásokban
  • Minőségirányítási dokumentáció fenntartása, illetve nyomon követése

ELVÁRÁSAINK:

  • Középfokú képzettséggel vegyész vagy élelmiszer technológus
  • Nagy értékű vegyipari, gyógyszeripari vagy élelmiszeripari termelő vállalatnál, labor területén szerzett tapasztalat
  • Önálló döntési képesség, precizitás, rugalmasság, munkatársakkal való hatékony együttműködés
  • Számítástechnikai ismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Sikeres és gyorsan növekvő magyar középvállalkozás munkatársaként, folyamatos szakmai fejlődés az aromagyártás különleges iparágában
  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Fiatalos, elkötelezett csapatban való munkavégzés

MUNKAIDŐ:

  • Teljes munkaidő

MUNKÁBA ÁLLÁS KEZDETE:

  • Azonnal

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETEI:

  • Labor

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3-5 év labor területén szerzett szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Gödöllő, Ipari Park
  • Bejárás: Saját gépjárművel vagy helyi busszal

Gödöllő
Pest
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
OKJ képesítés

Létrehozás dátuma: 13.05.2022

Állás megosztása