Ugrás a tartalomra

Külterületi csoportvezető

Szolgáltatási specialistaként szívvel-lélekkel dolgozunk gyártó partnereink számára. Ügyfeleink már közel 60 éve számítanak ránk. Szakértelmünk a ma
és a holnap gyárára és a hozzá tartozó infrastruktúrára összpontosít. Karbantartás, műszaki takarítás, létesítményüzemeltetés, logisztika, valamint
gyártástervezés, automatizálás és gyártási informatika területén nyújtott szolgáltatásainkkal gondoskodunk ügyfeleink termelő tevékenységének
zavartalan működéséről. És hogy miként lehetséges mindez? Olyan emberek vagyunk, akik teszik a dolgukat. Sokoldalúak vagyunk, akik gyors
problémamegoldók és szükség esetén kiválóan kezelik a vészhelyzeteket. Mi vagyunk a Leadec, összesen közel 18 000 segítőkész munkatárssal.
Győri csapatunk bővítéséhez az alábbi munkakörbe munkatársat keresünk:

Amit kínálunk

  • Juttatási csomag: az alapbéren felül mozgóbért és cafeteria-t kínálunk dolgozóinknak, a vidékről ingázóknak pedig bejárás támogatást biztosítunk
  • Biztonság: egy nemzetközi, stabil hátterű vállalat biztonságát nyújtjuk, ahol nagy figyelmet fordítunk a magasszintű munkavédelmi
  • követelményeknek való megfelelésre
  • Kihívások: változatos, izgalmas feladatokkal várjuk új kollégánkat
  • Karrier: fejlődési lehetőséget biztosítunk, képzések-továbbképzések támogatásával járulunk hozzá kollégáink ismereteinek bővítéséhez

Munkavégzés helye:

  • Győr

Feladatok

  • Külterület téli szolgálatának, zöldterületi, egyéb takarítás és
  • területgondozási munkálatok ellátása
  • Raktárkezelés
  • Ellenőrzés, dokumentálás
  • Munkaidő nyilvántartás vezetése
  • Aktív kapcsolattartás a megrendelő képviselőivel, udvarias
  • kommunikáció

Feltételek a pozíció betöltéséhez

  • Végzettség: Középfokú
  • Tapasztalat: Min. 3 év hasonló területen
  • Számítógépes ismeretek: Alapfokú
  • Kompetenciák: B kategóriás jogosítvány
  • Előny: Kertész végzettség
  • Munkarend: Három műszakos (napi 8 óra)

Győr
Győr-Moson-Sopron
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
Középiskola

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása