Ugrás a tartalomra

Kukarakodó - Mosonmagyaróvár

Hulladékszállító autóra a kukák fel- és lehelyezéséhez keresünk munkavállalókat.

Feladatok:

  • A kuka kézi, és gépi mozgatása

Elvárások:

  • 1 műszakos munkarend vállalása
  • Megbízható munkavégzés

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali munkakezdés
  • Béren kívüli juttatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szálláslehetőség
  • Versenyképes bérezés

A munkavégzés időtartama:

  • Határozatlan

A munkavégzés helye:

Mosonmagyaróvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. mosonmagyaróvári székhelyű partnercégünk számára keresünk munkavállalókat.

További információ:

A részletekről érdeklődni lehet Majorlaki Líviánál a +36 20 288 2354-es mobilszámon!

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Mosonmagyaróvár, 9200 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 12.10.2022

Állás megosztása