Ugrás a tartalomra

A Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen
Működő Nonprofit Részvénytársaság
pályázatot hirdet
téli munkavégzés idejére
2020. november 15. és 2021. március 15. között

KÖZTISZTASÁGI KISGÉPES GÉPJÁRMŰVEZETŐ

munkakör betöltésére

FELADATOK:

  • köztisztasági, esetenként 3,5 tonna alatti teherbírású hulladékgyűjtő-jármű kezelése
  • „kis kategóriájú” járda- és kerékpárút takarítógépre szerelt seprő-, mosó- és hóeltakarító (hóeke, hintőanyagszóró) berendezések kezelése

AMIT KÉRÜNK:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • három műszakos, folyamatos munkarendben való munkavégzés

ELŐNYT JELENT:

  • „C” kategóriás hivatásos jogosítvány
  • legalább PÁV III, Digitális Vezetői Kártya

AMIT KÍNÁLUNK:

  • határozott idejű munkaviszony 2020. november 15. és 2021. március 15. között
  • bérpótlékok, jutalmak, teljesítményalapú ösztönzési rendszer
  • stabil, bejelentett munkahely
  • igény esetén munkásszálló
  • ingyenes fogászat, kedvezményes üdülés az FKF Nonprofit Zrt. üdülőiben,
  • mobiltelefon-előfizetésre kedvezményes céges flottacsomag
  • jó csapat, ingyenes vállalati rendezvények, sportkör

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 1027 Budapest, Erőd u. 3-5.
  • 1068 Budapest, Rippl-Rónai u. 34-36.

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ:
elektronikusan vagy postai úton:
1439 Bp., Pf. 637
Tárgy: „köztisztasági kisgépes gépjárművezető”

Köztisztasági kisgépes gépjárművezető

Budapest
Pest
Budapest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Általános iskola

Létrehozás dátuma: 15.11.2020