Ugrás a tartalomra

A Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen
Működő Nonprofit Részvénytársaság

pályázatot hirdet téli munkavégzésre

KÖZTISZTASÁGI GÉPJÁRMŰVEZETŐ (köztisztasági ágazat)

FELADATOK:

  • a tehergépjárműre szerelt seprő-, mosó- és hóeltakarító (hóeke, hintőanyagszóró) berendezések kezelése

AMIT KÉRÜNK:

  • „C” kategóriás jogosítvány
  • „C” kategóriás Gépjárművezetői Képesítési Igazolvány (GKI kártya)
  • pályaalkalmassági vizsga (PÁV – legalább III. kategória)

ELŐNYT JELENT:

  • adott gépcsoportra hatályos gépkezelő jogosítvány (OKJ + hatósági vizsga)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • határozatlan idejű vagy határozott idejű (2020. november 15. és 2021. március 15. között)
  • munkaszerződés
  • bérpótlékok, jutalmak, teljesítményalapú ösztönzési rendszer
  • próbaidő utáni kimagasló cafeteria-juttatás
  • stabil, bejelentett munkahely, fejlődési lehetőség, képzések
  • igény esetén munkásszálló
  • ingyenes fogászat, kedvezményes üdülés az FKF Nonprofit Zrt. üdülőiben,
  • mobiltelefon-előfizetésre kedvezményes céges flottacsomag
  • jó csapat, ingyenes vállalati rendezvények, sportkör

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 1037 Budapest, Csillaghegyi út 41.
  • 1151 Budapest, Károlyi Sándor u. 119.
  • 1211 Budapest, Szállító u. 2.

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ:
elektronikusan vagy postai úton:
1439 Bp., Pf. 637
Tárgy: „köztisztasági gépjárművezető (köztisztasági ágazat)”

Köztisztasági gépjárművezető

Budapest
Pest
Budapest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Általános iskola

Létrehozás dátuma: 15.11.2020