Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Az OTP Bank
Külföldi Lakossági Követeléskezelési területe

Projektkoordinátor

munkatársat keres

Feladatok:

  • Követeléskezeléssel kapcsolatos nemzetközi projektmunkákban való részvétel
  • Projektdokumentációk, prezentációk készítése
  • Szervezési, koordinációs feladatok
  • Együttműködés a leányvállalatok behajtási egységeivel
  • Szakmai együttműködés a leánybankok szakterületeivel
  • Nemzetközi behajtási felsővezetői fórum adminisztrációs támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú (főiskola, egyetem) pénzügyi, vagy gazdasági szakirányon szerzett végzettség
  • Banknál / pénzügyi szolgáltatónál, hasonló pozícióban szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Szakmai angol nyelv ismerete (szóban és írásban)
  • Irodai programok magasszintű ismerete (MS Office)

 Előnyt jelent:

  • Behajtási tapasztalat
  • Projektműködésben szerzett tapasztalat

Az ideális jelölt jellemzői:

  • Határozottság, dinamizmus
  • Proaktivitás, rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Kiemelkedő szervezési, tervezési készség
  • Csapatmunka és együttműködés
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Alaposság

Amit nyújtunk:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok,
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület

Követeléskezelési projektkoordinátor

Budapest
Pest
Budapest
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 16.06.2020

Állás megosztása