Ugrás a tartalomra

Pozíció leírása / Job description

Teljes körű könyvelőt keresünk SAP ismerettel ügyfelünkhöz a 13.kerületbe. A cég 20 éve ad megoldást számvitel, adótanácsadás, bérszámfejtés területen partnereinek, ügyfeleik között a magyar középvállalkozásokon és a nagy vállalkozásokon túl külföldi háttérrel mutlinacionális vállalatok is jelen vannak.

Több mint 120 országban vannak jelen és világszerte 43 000 szakértőt foglalkoztatnak. Szeretnél Te is ennek a profi csapatnak a tagja lenni?

Feladataid lesznek:

  • ügyfeleid portfóliójának teljes körű kezelése
  • kimenő, bejövő számlák, bank és pénztár könyvelése
  • vegyes bizonylatok
  • főkönyvi könyvelés
  • bevallások elkészítése
  • riportok összeállítása, beszámoló készítése
  • könyvvizsgálat előkészítése
  • gyakornokok, asszisztensek koordinálása
  • projectekben való aktív résztvétel

Elvárások / Requirements

Téged keresünk ha,

  • minimum 3 év tapasztalatod van teljes körű könyvelésben
  • használtál már SAP-t, de nem ismeretlen a Navision vagy az Oracle neve sem
  • szereted a kihívásokat
  • a problémákat megoldani szereted és tudod
  • önállóan és precízen dolgozol
  • pörgős, mosolygós személy vagy
  • szívesen kamatoztatod tudásod
  • középszinten beszélsz angolul (ha írásban vagy erősebb nem gond, tréninget biztosít a cég)

Amit nyújtunk / Benefits

Erre számíthatsz, ha csatlakozol:

  • kiváló szaktudás, folyamatos tudásfejlesztés a közösség és tréningek által
  • tisztességes üzleti magatartás
  • szép irodai munkakörnyezet a Váci úton
  • digitalizációs projektekben való részvétel, erős IT support
  • versenyképes juttatási csomag

Randstad Hungária Kft. logó

Könyvelő SAP ismerettel

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása