Ugrás a tartalomra

Könyvelő munkatárs

Teljeskörű HR szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportba keresünk

Könyvelő

munkatársat

Megbízónk munkatársai csapatként dolgoznak, bárkinek bármilyen problémája, kérdése van, valahol elakad, akkor számíthat a többiek segítségére, senkit nem hagynak magára a szakmai, munkaköri problémáival.

Feladatok:

  • Teljes körű, önálló könyvelés

  • Kimenő számlák kiállítása

  • Kapcsolattartás a belsős kollégákkal, projektvezetőkkel

  • Bevallások készítése, kontrolling feladatok ellátása

  • Kimutatások, riportok készítése

  • Mérlegkészítésben való aktív részvétel

  • Számviteli tanácsadás nyújtása a belsős kollégáknak

  • A könyvelő csapat munkájának segítése, szabadság, betegsége esetén helyettesítés

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

  • Több éves szakmai tapasztalat teljeskörű önálló könyvelésében, versenyszférában

  • MS office felhasználói szintű ismerete

  • Nagyfokú precizitás,

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Profit könyvelő program ismerete

  • Szolgáltató cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörnyezet

  • Családias légkör

  • Munka-magánélet egyensúly (túlóra mentesség)

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: IX.ker

  • Betanulást követően heti 1 nap home office lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a

konyvelo-Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.01.2022

Állás megosztása