Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Könyvelő (3306)

könyvelő munkatársat keresünk!

Partnerünk számviteli csapata támogatására képzett és motivált munkatársakat keresünk. Bicskei kiválóan képzett csapatukat még tovább szeretnék erősíteni és ehhez azonnali hatállyal lehet, hogy épp Önre van szükségük!

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi könyvelési feladatokban aktív részvétel.
  • Bejövő-kimenő számlák, vegyes tételek könyvelése.
  • Tárgyi eszköz könyvelések.
  • Analitikus könyvelés, és könyvelés ellenőrzése.
  • A Kft. számviteli szolgáltatási tevékenysége során meghatározott társaságok ügyvitele.
  • Adóbevallások, jelentések, beszámolók összeállítása.
  • Ellenőrző és összesítő kimutatások elkészítése.
  • Zárási folyamatban való részvétel, havi, negyedéves és éves zárások elkészítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség.
  • 3-5 éves tapasztalat regisztrált mérlegképes könyvelőként.
  • Pénzügyi, számviteli végzettség.
  • Alapos, aktív számviteli, adózási ismeretek.
  • Magas szintű MS-Office ismeretek.

Előnyök:

  • Integrált vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • 100 % magyar kézben lévő családi vállalatként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó helyi légkört biztosítanak.
  • Munkatársaik széles körű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a precíziós öntés különleges világát ismerhetik meg.
  • Mindezeken kívül előre kiszámítható javadalmazást kínálnak ebben a kiemelkedő munkakörben. Felkeltettük érdeklődését?

Várják jelentkezését! Bíznak benne, hogy találkoznak!

Karrierjob.hu
Bicske, 2060 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 07.02.2022

Állás megosztása