Ugrás a tartalomra

Könyvelési csoportvezető

Győr-Moson-Sopron megyei partnerünk megbízásából

kollégát keresünk szakmai csapatuk élére.

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • Főkönyvi könyvelési csapat koordinálása
  • Adóbevallások elkészítése
  • Egyéb hatósági adatszolgáltatások elkészítése
  • Éves beszámoló, valamint mellékleteinek összeállítása
  • Általános, könyvelési feladatok ellátása
  • Részvétel a könyvvizsgálatban
  • Adófolyószámlák egyeztetése
  • Kapcsolattartás a NAV-val, aktív részvétel az adóellenőrzésekben
  • A társaság számviteli szabályzatainak aktualizálása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség ÉS regisztrált mérlegképes könyvelői minősítés
  • Legalább 5 éves - termelő vállalatnál szerzett - önálló könyvelői tapasztalat
  • Naprakész ismeretek a hatályos adózási, pénzügyi, számviteli szabályokról, azok gyakorlati alkalmazásáról
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség, rugalmasság
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzésre való igény és képesség, nagyfokú terhelhetőség

Előnyök:

  • Termelő vállalatnál szerzett főkönyvi tapasztalat
  • IFRS ismeret
  • Német nyelvtudás

Amire számíthat:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai nyelv fejlesztése
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai fejlődési és tanulási lehetőség

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el szakmai önéletraját a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Győr-Moson-Sopron
Teljes munkaidő
Több mint 5 év
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 08.08.2020