Ugrás a tartalomra

Könyvelési csoportvezető

munkakörbe keresünk új munkatársat

Feladatai:

  • A Jabil Circuit Magyarország Kft. főkönyvi és analitikus könyvelésének végzése a jogszabályok és belső utasítások alapján
  • Pénzügyi nyilvántartások készítése és vezetése
  • Külső és belső adatszolgáltatások készítése
  • Vevői könyvelők munkájának támogatása és ellenőrzése
  • Adózási terület munkájának támogatása és ellenőrzése
  • Főkönyvi könyvelők munkájának támogatása és ellenőrzése
  • Tárgyieszköz könyvelő munkájának támogatása és ellenőrzése
  • Adókalkulációk készítése, társasági adó teljes körű könyvelése (US GAAP)
  • Havi zárásokban való aktív részvétel
  • Adórendszerekben történő változások proaktív nyomonkövetése, figyelése
  • Hatóságokkal és könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás
  • Belső ügyfelekkel való együttműködés
  • A pénzügyi terület folyamatainak támogatása, fejlesztése, optimalizálása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági / pénzügyi végzettség
  • Hasonló pozícióban töltött 5 év tapasztalat
  • Magabiztos, angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önálló, felelősségteljes személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzésre való készség
  • SAP ismere

Amit cserébe kínálunk:

  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Teljesítményt támogató és elismerő vállalati kultúra
  • Versenyképes fizetés, egyéb juttatások
  • Nemzetközi, multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén
Teljes munkaidő
5-10 év munkatapasztalat

Létrehozás dátuma: 2020-02-27