Ugrás a tartalomra

Konyhai kisegítő (XV. kerület)

15. kerületi konyhára keresünk azonnali munkakezdéssel konyhai kisegítőt!

Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • kiszámítható munkaidő: hajnali munkakezdés megegyezés szerint
  • ingyenes dolgozói étkezés
  • megegyezés szerinti fix bérezés, havi kifizetés
  • hosszútávú és stabil munkahely, korrekt vezetőkkel és jó csapattal

Feladatok:

  • előkészítő műveletek elvégzése
  • szakácsnak való segédkezés az ételkészítésben
  • a konyha és a hozzá kapcsolódó helyiségek takarítása, tisztán tartása, gépek, eszközök takarítása, mosogatás

Elvárás: kulturált, ápolt, tiszta megjelenés, egészségügyi alkalmasság

Kérjük, hogy csak érvényes TÜDŐSZŰRŐ PAPÍRRAL jelentkezzenek!

Örömmel várunk családias hangulatú csapatunkba minden korosztályt! Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy munkaidőben (Hétfőtől Péntekig 8:00-16:00) a +36703428542-as számon!

Remeteszőlős
Budapest
Pest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Általános iskola

Létrehozás dátuma: 09.10.2020