Ugrás a tartalomra

Konyhai kisegítő (Göd)

Gödi székhellyel rendelkező nemzetközi háttérrel rendelkező partnercégünk számára keressük ideális jelöltünket konyhai kisegítő munkakörre!

Feladatok

  • Nagyüzemi konyhán konyhai kisegítés
  • Alapanyagok tisztítása, aprítása
  • Egyéb konyhai feladatok ellátása
  • Kimérés, szakács segítése

Egyéb információk

  • Szállást nem tudunk biztosítani, önálló bejárás mindenképpen előny
  • Céges busz nincs, bejárás nem támogatott
  • Munkavégzés helye: Göd, ingyenes céggel busszal is könnyen megközelíthető
  • Oltás nem kell, de a maszk használata kötelező!

Elvárások:
  • Hosszútávú munkavégzés, munka szeretete
  • 8 általános végzettség
  • Fizikai munka (10kg emelés előfordulhat, nem állandó)

Amit nyújtunk:
  • Bruttó 1831 Ft-os órabér(havonta bruttó 292.960 Ft)
  • 1 műszakos folyamatos munkarend
  • Túlóra lehetőség önként, megegyezés szerint
  • Ingyenes étkezési lehetőség (reggeli, ebéd)
  • Munkaruha biztosított a belépést követően
  • Hosszútávú munkalehetőség, határozatlan szerződéssel

Előnyök:

hasonló területen szerzett tapasztalat

Göd
Teljes munkaidő
Általános iskola

Frissítés dátuma: 09.08.2022

Állás megosztása