Konyhafőnök (head chef)/ konyhafőnök helyettes (sous chef) - Veszprém megye

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • alázatosság a szakma iránt
  • modern konyhatechnológia és gasztronómia ismerete
  • jó vezetői képesség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • legalább 5 év konyhafőnöki vagy -helyettesi pozícióban betöltött gyakorlat
  • számítógépes ismeret (Excel, Word)

Előny:

  • angol vagy bármely idegen nyelv ismerete
  • külföldön szerzett munkatapasztalat

Főbb feladatok:

  • konyha működésében való aktív részvétel
  • modern konyhatechnológiai eszközök szakszerű használata
  • 5-10 fős csapat irányítása
  • ételek minőségének ellenőrzése, szavatolása
  • receptúrák megosztása
  • konyhai gazdálkodás felügyelete
  • étlap, szezonális ajánlatok, kalkulációk készítése
  • beszállítói állománnyal való kapcsolattartás, alapanyag rendelés
  • készletgazdálkodás
  • HACCP és a mindenkori élelmiszerbiztonsági előírások betartása és betartatása
  • folyamatos együttműködés az étterem vezetővel és a F&B managerrel

A munkáltató ajánlata:

  • bérezés egyedi megállapodás szerint
  • stabil, kiszámítható, hosszútávú munkahely
  • éves állás
  • egyéb juttatások; bónusz, jutalom
  • fiatalos, lendületes munkahelyi légkör
  • bejelentett munkaviszony
  • akár azonnali munkakezdés
  • más városból való költözés esetén munkáltatói hozzájárulás

A munkavégzés helye:

Veszprém megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. kiváló ízérzékkel, a hagyományostól a nemzeti konyhákig biztos alapanyag, receptúra, és technológia ismeretekkel, valamint Excel tudással rendelkező, jó gazda szemléletű, csapatban gondolkodó és dolgozni képes vezetőket keres konyhafőnök/konyhafőnök helyettes pozíciókba Megbízója számára.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el a ,,Jelentkezés" gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt 03104@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Kondor Biankánál a +36 20-983-6173-as mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Veszprém
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 14.05.2021

Állás megosztása