Ugrás a tartalomra

KONTROLLING VEZETŐ

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Beosztottak szakmai felügyelete és irányítása
  • Vállalati kontrolling rendszer működtetése és fejlesztése
  • Havi zárási feladatok, budget, forecast teendők koordinálása
  • Rendszeres és eseti jellegű riportálási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben, ebből legalább 1 éves vezetői munkaviszony
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office és SAP program ismerete

Előny:

  • Logisztikai/szállítmányozási cégnél szerzett tapasztalat

Amit Partnerünk kínál:

  • Versenyképes juttatási csomag (Alapfizetés + cafeteria)
  • Céges laptop és mobiltelefon biztosítása
  • Home Office lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Rugalmas munkaidő
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Pest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása