Ugrás a tartalomra

Kontroller

Pápai partnercégünkhöz keresünk munkatársakat

Kontroller

pozícióba

Rendelkezel kontrolling tapasztalattal és váltanál vagy csak elhelyezkednél a szakmádba? Szeretnéd az angol nyelvtudásod a mindennapokban használni és ezzel fejleszteni? Ha igen, jelentkezz hozzánk!

Milyen feladataid lennének a mindennapokban?

Havi zárások végrehajtása

Heti és havi előrejelzések elkészítése

Eredménykimutatások, mérlegek készítése

Éves beszámolók készítésében való részvétel

Egyéb ad-hoc riportok készítése

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?

Gazdasági felsőfokú végzettség

3-5 éves kontrolling tapasztalat

Szakmai angol nyelvtudás napi használata

Számítógépes ismeretek, magas szintű Excel tudás

Milyen juttatásokra számíthatsz?

Versenyképes bérezés

Barátságos munkahelyi környezet és munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdekelődésed, kérjük, küldd el önéletrajzodat a kovacs.Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni.

Kontroller

Pápa
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 07.05.2021

Állás megosztása