Ugrás a tartalomra

Kontroller

Feladatok / Tasks

  • Pénzügyi tervezésben és előrejelzésekben való részvétel
  • Költségelemzések, költségkalkulációk készítése
  • Éves budget összeállításában való aktív részvétel
  • Időszakos pénzügyi zárásokban, jelentésekben való aktív részvétel
  • KPI-ok készítése
  • A Management és a CEO döntéshozatali folyamatainak segítése
  • Részvétel az ERP rendszer fejlesztésében
  • Riportok kialakítása, folyamatos fejlesztése
  • Vállalati folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel

Amit nyújtunk / Offer

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és jövőorientált vállalatnál
  • Innovatív, nemzetközi környezet
  • Kiemelkedő bérezés, cafeteria juttatások
  • Nemzetközi karrierépítési lehetőség, továbbképzés támogatása

Elvárások:
  • Felsokú, szakirányú végzettség (pénzügy és számvitel)
  • Minimum 3 év releváns tapasztalat kontrolling területen
  • Pontos, koncentrált, proaktív és szabálykövető hozzáállás
  • Időmenedzsment, prioritáskezelési képesség
  • Logikus gondolkodás
  • Csapatjátékos
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office magas szintű használata

Amit nyújtunk:
  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • Termelési kontrolleri ismeretek

Kontroller

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 30.11.2021

Állás megosztása