Ugrás a tartalomra

Kompresszorkezelő - Veszprém

Feladatok:

  • A gyár energia ellátó rendszereinek, valamint biztonsági berendezéseinek üzemeltetése, felügyelete, karbantartása
  • Berendezések hatékony, gazdaságos, gyártáshoz igazodó üzemeltetése
  • Folyamatirányító rendszer adatainak ellenőrzése
  • Műszaki problémák esetén beavatkozás, hibaelhárítás, javítás

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Hűtőberendezés kezelői képesítés (kompresszorkezelő)
  • Sorozatgyártásban szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Modern gyártókörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál
  • Kedvezményes termék vásárlási lehetőség

A munkavégzés helye:

  • Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű gyártócéges Partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Forsthoffer Gergőnél a +36 20 339-62-50-es mobilszámon!

A Man at Work Kft. minősített foglalkoztatói nyilvántartásba vételének határozat száma: VE/43/28540-4/2021.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.