Ugrás a tartalomra

Kompresszorkezelő

Hazai gyártástámogatás specialistája és szolgáltatója keres kompresszorkezelő munkatársakat.

Mikor jelentkezz hozzánk?

  • Ha nem jelent számodra problémát, ha megszakítás nélküli 12 órás munkarendben kell dolgoznod (2 nappal, 2 pihenő, 2 éjszaka, 2 pihenő)
  • Amennyiben rendelkezel szakirányú középfokú végzettséggel
  • Ha van hasonló területen szerzett legalább 2 éves tapasztalatod
  • Ha rendelkezel alapfokú MS Outlook és Excel ismeretekkel
  • Előnyt jelent számunkra, ha épületfelügyeleti/épületautomatizálási rendszer ismeretekkel rendelkezel

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Alapbéred mellett mozgóbért és Cafeteria juttatásban lesz részed
  • Utazási támogatást biztosítunk a munkába járáshoz

Milyen feladataid lesznek?

  • Energia ellátási feladatokban operatívan veszel részt
  • Beosztott munkaterület üzemvitelét biztosítod
  • A fellépő üzemzavarokat elhárítod
  • Eseti javításokat és megelőző karbantartási feladatokat hajtasz végre és dokumentálod ezeket

Hol fogsz dolgozni?

  • Győrben, az 1-es út szomszédságában

Győr
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 02.12.2022

Állás megosztása