Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Komissiózó

Partnerünk Magyarország legnagyobb ital nagykereskedelme.

AMIT A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ ELVÁRUNK:

  • Rugalmasság, csapatmunka
  • Hasonlóterületen szerzett tapasztalat
  • csúsztatott műszakos munkarend (H – P 6:00 – 17:00)

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Raktári készáru – és göngyölegmozgatás végrehajtása a raktárvezető illetve a műszakvezető utasításai alapján.
  • Számítógépes bizonylat alapján a szállító járművek le – és felrakodása, áru kiadás, göngyöleg átvétel.
  • Komissiózás

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Br. 345.000 Ft alapbér (pótlékkal)
  • Bejelentett munkahely
  • Betanulási idő biztosítása
  • Cafeteria, bónusz
  • Utazási költségtérítés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Törökbálint

Telefonon: +36 20 258 18 92

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a "jelentkezem" gomb megnyomásával, küldje el számunkra jelentkezését.

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Komissiózó - Törökbálint

Törökbálint, 2045 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 04.07.2022

Állás megosztása