Ugrás a tartalomra

Kockázatkezelési vezető

A Carion Csoport csapatbővítése miatt  keressük

kockázatkezelési vezető

 munkatársunkat.

Fő feladatok:

  • A cégcsoport kockázatkezelési stratégiájának kialakítása, kockázatvállalási döntések előkészítése, előkészítést végző munkatársak ellenőrzése.
  • A Csoportba tartozó, a Csoporthoz kapcsolódó (leány)vállalatok pénzügyi kockázatainak felmérése, elemzése.
  • Az egyes leányvállalatok üzleti- és kockázatkezelési tevékenységével kapcsolatos külső-belső szakmai egyeztetések levezetése és koordinálása.

Elvárások:

  • Több éves, kockázatkezelési, hitelezési, kockázati tőke befektetési területeken szerzett releváns szakmai gyakorlat
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, pontosság

Ajánlatunk:

  • Rugalmas munkavégzési lehetőség budapesti helyszínen
  • Kellemes munkahelyi környezet és csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Szakmai önéletrajz, fényképpel és  fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása