Ugrás a tartalomra

KLÍMABERENDEZÉS ÉRTÉKESÍTŐ

Főbb feladatok:

  • Klíma- és légtechnikai berendezések közvetlen és/vagy viszonteladókon keresztül történő értékesítése
  • Értékesítési feladatok koordinálása és ajánlatok készítése
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, új ügyfelek felkutatása
  • Ügyfél-akvizíció, ügyfél-tárgyalások lebonyolítása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki, épületgépészeti területen szerzett 1-2 éves értékesítési tapasztalat
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú attitűd, határozott és kitartó személyiség

Előnyt jelent a jelentkezéskor:

  • Épületgépész technikus vagy épületgépész mérnök végzettség
  • Nagyipari klíma- vagy hűtéstechnikai értékesítési területen szerzett gyakorlat
  • Saját ügyfélkör

Juttatások:

  • Alapfizetés mellett teljesítménybónusz
  • Év végi bónusz
  • Céges gépkocsi korlátlan magánhasználattal
  • Home office lehetőség
  • Barátságos munkahelyi légkör

Egyéb információk:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest 11. kerület

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Pest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása